Wyszukiwarka
Zarejestruj się,
aby otrzymywać newsletter

21.09.2016

Błękit Laguny

Kolekcja Laguna jest wynikiem poszukiwania idealnego błękitu. Kiedy w naszych głowach pojawiły się pomysły na pierwsze kolekcje jednym z kolorów, który koniecznie chciałyśmy wykorzystać, był błękit. Poszukiwania błękitnego lub bladych odcieni niebieskiego szkliwa okazały się trudniejsze niż przypuszczałyśmy. Dopiero kontakt z pracownią ceramiki KOOE zaowocował piękną kolekcją w wymarzonym przez nas błękicie. W skład kolekcji wchodzą filiżanka ze spodkiem , miseczka na Müsli, sałatkę, bądź drobne przekąski, kubek i talerzyk deserowy.

Komplet niebieskich naczyń poprawi nastrój najbardziej ponurego poranka, cały stół zastawiony błękitem to uczta rodem z ciepłych wysp. Nazw naczyniom z kolekcji Laguna użyczyły atole z archipelagu Tuamotu należącego do Polinezji Francuskiej.

Skład kolekcji: Kubek Hao, Filiżanka ze spodkiem Makemo, Miseczka Amanu, Talerzyk Ahe

Wszystkie naczynia wykonywane są ręcznie. Wymiary i stopień nasycenia koloru szkliwa może się nieznacznie różnić w poszczególnych egzemplarzach. Drobne rysy na szkliwie, delikatna różnica w kształcie i wielkości są naturalną cecha wyrobów ręcznych, stanowią o ich unikalności i nie są podstawą do reklamacji.

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Pola, których wypełnienie jest wymagane są oznaczone symbolem *.
Komentarz
Sklep Mood Moments
talerz-obiadowy-linea-gold.jpg

Talerz Linea GOLD 26 cm

Talerz obiadowy Linea GOLD prosty posiłek zmieni w ucztę. Jest pełen kontrastów: klasyczne złote zdobienia w nietypowej nowoczesnej formie. To gratka dla estetów, którzy chcą swoje wyjątkowe dania podać na pięknym ręcznie wykonanym naczyniu.

Cena:135.00PLN
talerz-duzy-linea-gold-5.jpg

Talerz Linea GOLD 30 cm

Talerz duży Linea GOLD odmieni Twój stół i wygląd Twoich potraw. Serwowane na nim dania zachwycą Twoich gości, a nakrycie stołu na długo pozostanie w ich pamięci. Talerz prezentuje się elegancko i nowocześnie. Dzięki zastawie stołowej Linea Gold osiągniesz efekt glamour.

Cena:155.00PLN
polmisek-linea-gold.jpg

Pólmisek Linea GOLD

Półmisek Linea GOLD to uniwersalne naczynie z kolekcji ceramiki artystycznej. Półmisek może razem z kubkiem stanowić zestaw śniadaniowy, można na nim serwować potrawy na przyjęciu, lub podać do sushi z czarką zielonej herbaty. Prosta forma zachwyci wielbicieli minimalizmu.

Cena:120.00PLN
patera-linea-gold-7.jpg

Patera Linea Gold

Patera Linea GOLD to królowa stołu: wielka, elegancka, przykuwająca uwagę. To przedmiot artystyczny, ale jednocześnie praktyczny, świetnie prezentują się na nim zestawy fantazyjnie ułożonych przekąsek, ciasteczka, lub tort. Patera uświetni uroczyście nakryty stół, może też stanowić obiekt dekoracyjny z kompozycją sezonowych owoców lub ozdobnych drobiazgów.

Cena:255.00PLN
miseczka-mala-linea-gold-1.jpg

Miseczka mała Linea GOLD

Miseczka Linea GOLD to uroczy dorbiazg o wielu zastosowaniach: w zestawie do sushi posłuży na sos sojowy, w towarzystwie kubka pozwoli odłożyć torebkę herbaty. Można w niej podać porcję konfitur lub miodu do śniadania, lub sos do przekąsek.

Cena:30.00PLN
czarka-do-herbaty-linea-gold-4.jpg

Filiżanka Linea GOLD

Filiżanka - czarka Linea GOLD to minimalystyczna wersja filiżanki. Prosta forma, zdobienie w postaci ręcznie naniesionej lini, brak ucha doskonale wpisują się w aktualne trendy. Czarka ozdobiona prawdziwym złotem to odrobina luksusu, na którą zasługujesz.

Czarka jest idealna do podawania zielonej herbaty, świetnie sprawdzi się jako naczynie na kawę, czy wodę. Czarki ustawione na paterze Linea mogą służyć do serwowania sosów, dipów, drobnych przekąsek.

Cena:110.00PLN