Wyszukiwarka
Zarejestruj się,
aby otrzymywać newsletter

Complete Residence

 Firma Mood Moments jest członkiem konsorcjum Complete Residence.

Complete Residence to koncept stworzony dla Klientów, którzy oczekują profesjonalnej obsługi związanej z projektowaniem, budową, wykończaniem i dekoracją wnętrz, a także koordynacją działań wszystkich zaangażowanych wykonawców i dostawców. Efektem takiej współpracy są piękne, wykończone i urządzone w najwyższym standardzie domy i apartamenty, które są spełnieniem marzeń ich właścicieli. Symbolem tej kompleksowej obsługi jest pojawiający się w logo Complete Residence kluczyk, oznaczający realizację „pod klucz”, w której finałem projektu jest przekazanie właścicielom gotowej do zamieszkania realizacji.

Autorem tej koncepcji, dyrektorem kreatywnym konsorcjum oraz głównym projektantem jest Dominika Rostocka.

Complete Residence -> tu znajdziesz informacje o koncepcie

Complete Residence biuro

Grupę tworzą firmy projektowe, oferujące usługi budowlane i wykończeniowe, a także producenci wyjątkowych elementów wyposażenia: artystycznych parkietów, kamiennych podłóg i detali, kominków i piwniczek na wino, drewnianej zabudowy meblowej do kuchni i pokoi, luksusowych mebli tapicerowanych, schodów i balustrad, metaloplastyki, tkanin, oświetlenia, szkła i luster.

Anna Sikora Anna Różycka Dominika Rostocka

Foto od lewej: Dominika Rostocka, Anna Różycka, Anna Sikora.

W ramach tej współpracy powstała nowa marka ARASSO Studio.

ARASSO Studio to profesjonalna pomoc w doborze oryginalnych mebli, tkanin, oświetlenia, armatury i akcesoriów łazienkowych oraz innych elementów wyposażenia wnętrz. Rozpoczynamy naszą współpracę z klientem na etapie finalizowania przez projektanta wizualizacji wnętrz. Wówczas uczestniczymy w procesie doboru, doradztwa, poszukiwania unikalnych elementów, które podkreślą styl wnętrza i sprawią, że koncept z projektu stanie się rzeczywistością.

Współpracujemy z przedstawicielami kilkudziesięciu uznanych producentów wyposażenia wnętrz i dzięki temu możemy zaoferować pomoc w realizowaniu zamówień u dostawców.