Wyszukiwarka
Zarejestruj się,
aby otrzymywać newsletter

Drewniane tace - kolekcja "Timber"

W rolach głównych: drewniane tace!

O wyjątkowości i urodzie drewna jako materiału do dekoracji wnętrz nie trzeba przekonywać nikogo, a przy okazji przedmioty dekoracyjne i użytkowe wpisują się w obowiązujące trendy w wystroju wnętrz. Wielbiciele ekologii, minimalizmu i szlachetnych materiałów będą z radością używali tac dębowych lub z orzecha amerykańskiego.

Tace wykonane są z drewna klejonego na sztorc. Ten sposób obróbki materiału ukazuje wyjątkowy rysunek słojów i bogactwo odcieni naturalnego dębu i orzecha. Tace są olejowane substancjami, które mogą mieć kontakt z żywnością.

Każdy przedmiot to efekt starannego wyboru materiału, uważnej obróbki i dokładnego wykończenia. Każda taca jest ręcznie wykonana, nie ma dwóch identycznych egzemplarzy. Przedmioty z drewna się nie niszczą, one jedynie z czasem nabierają patyny i charakteru.

Na tacach pięknie prezentuje się nasza ceramika. Można ich użyć do serwowania dań i napojów, dekorowania wnętrza, porządkowania drobnych przedmiotów.

Sortuj produkty:
 • rotundus-taca-okragla-2.jpg

  Taca drewniana , okrągła, ręcznie wykonana z drewna dębowego klejonego na sztorc, olejowana, ozdobiona logo MoodMoments. Idealna by podać poranną kawę, lub przygotować dekoracyjną aranżację. Ulubione akcesorium blogerki.

  Taca drewniana, okrągła dębowa

  Cena:129.00PLN
 • taca-osmiokatna-orzech-otto.jpg

  Drewniana taca z drewna orzechowego klejonego na sztorc. Taca jest olejowana, dzięki temu rysunek drewna jest pięknie widoczny i wygląda oryginalnie. Idealna by podać śniadanie, kawę, lub przygotować piękną aranżację do zdjęć na Twojego bloga.

  Taca ośmiokątna z drewna orzechowego "Otto"

  Cena:129.00PLN
 • taca-prostokatna-nux.jpg

  Niewielka taca ręcznie wykonana z drewna orzecha amerykańskiego, klejonego na sztorc, olejowana, ozdobiona logo MoodMoments.

  Taca prostokątna z drewna orzecha

  Cena:99.00PLN
 • taca-osmiokatna-debowa-otto.jpg

  Dąb klejony na sztorc i ośmiokątny kształt tacy nadają jej oryginalny charakter i sprawiają, że wpada w oko. Taca jest bardzo poręczna, wpisuje się w aktualne trendy.

  Taca ośmiokątna dębowa "Otto"

  Cena:129.00PLN
 • quercus-taca-prostokatna-1.jpg

  Niewielka prostokątna taca ręcznie wykonana z drewna dębowego klejonego na sztorc, olejowana, ozdobiona logo Mood Moments.

  Taca prostokątna dębowa

  Cena:99.00PLN
 • Taca_okragla_Rotundus_NUX_kwadrat_v3.jpg

  Okrągła taca z drewna orzecha amerykańskiego klejonego na sztorc, ręcznie wykonana, olejowana, ozdobiona logo Mood Moments. Idealna, by podać na niej poranną kawę. Można wykorzystać ją, by ułożyć na niej ozdobną kompozycję. Pięknie widoczny rysunek drewna.

  Taca okrągła z drewna orzecha

  Cena:129.00PLN