Wyszukiwarka
Zarejestruj się,
aby otrzymywać newsletter

Grafiki i obrazy Baloons

Balony to marzenia o dalekich lądach i wspaniałych podróżach, to poczucie wolności i żeglowanie, gdzie wiatr poniesie. Balon unoszący się na niebie powoduje zazdrosne westchnienia, sprawia, że powracają myśli: ach, gdyby tak odlecieć w nieznane…….Nie każdy się na to zdobędzie, ale każdy może mieć na ścianie swój własny wizerunek baśniowego balonu, aby zerkając na niego wymyślać nowe cele i marzenia. Kolekcja Balloons – dla małych i dużych marzycieli.

Kolekcja „Balloons” to zbiór grafik, których przewodnim motywem podróżujące balony. Latający obiekt z pękatą czaszą i umocowaną do niej małą gondolą to jedyne podobieństwa do znanych nam aerostatów, jakie tu znajdziemy. Gondola jest w kształcie muszli lub egzotycznych kwiatów, kopułę balona z gondolą łączą liany lub sznury pereł. Rybie łuski, liście lub płatki kwiatów to tkanina, z której jest utkana czasza balona. Tak latające statki widzi artystka Joanna Krawczuk- Piechota. To barwna podróż w nieznane.

Poprosiłyśmy Joannę, aby wykonała dla nas rysunki balonów, które mogłyby stanowić motyw do zdobienia przedmiotów z ceramiki i tkanin. Efekty tych poszukiwań były na tyle ciekawe, że zaproponowałyśmy artystce wykonanie dla nas całej kolekcji grafik.

Sortuj produkty: