Wyszukiwarka
Zarejestruj się,
aby otrzymywać newsletter

Kolekcja naczyń stołowych Linea

Kolekcja Linea

Naczynia z kolekcji Linea idealnie spełniają kryteria ceramiki artystycznej i sztuki użytkowej. Art.&Craft według książkowej definicji: projekt artysty, wykonanie metodami rzemieślniczymi, z dbałością o detal.

Zestaw ceramiki artystycznej Linea jest efektem współpracy marki Mood Moments z artystką specjalizującą się w ceramice artystycznej i użytkowej oraz rzeźbie -  Karoliną Szeląg. Dzięki temu powstała kolekcja, która wyłamuje się ze schematów, ma w sobie artystowski rys, ale przy tym jest w pełni użytkowa i praktyczna

Naczynia mają minimalistyczną formę, pozbawione wszelki zbędnych detali i ozdobników kierują uwagę na swoją funkcję i wyrazisty wzór. Kubki i czarki pozbawione ucha zachęcają by naczynie objąć i cieszyć się ciepłem napoju. Talerze są gładko wymodelowane, tak by idealnie pasowały do zmywarki, dobrze się przechowywały ułożone w stosy i podkreślały piękny wygląd jedzenia. Ta praktyczność formy nie ujmuje im urody. Naczynia zachęcają by tworzyć własne zestawy, łączyć wzory granatowe i złote, układać na sobie talerze według wielkości: od talerza podstawowego, przez obiadowy, po deserowy bawiąc się wzorami.

Kolory nawiązują do klasyki: biel porcelany, kobalt i złoto wzoru. Jednak już forma naczyń i zdobienia są na wskroś nowoczesne. Pozorna niedbałość linii nakładanych na naczynia ręcznie, szerokim pędzlem daje efekt punkowej rebelii na tak klasycznym i eleganckim materiale jakim jest porcelana.

Z takimi naczyniami można osiągnąć na stole każdy efekt:

- ustawiając je na surowych deskach stołu nawiązać do stylu skandynawskiego

- uzupełniając nakrycie kryształami i białym obrusem stworzyć aranżację w duch klasycznej elegancji i nowoczesnej klasyki

- dodając złote i marynistyczne detale wpisać naczynia Linea w styl Hampton,

- na metalowych lub kamiennych blatach Linea świetnie skomponuje się z wnętrzami minimalistycznymi i loftowymi.

Kolekcja Linea zawiera:

- talerz deserowy o średnicy 19 cm

- talerz obiadowy o średnicy 26 cm

- duży talerz o średnicy 30 cm

- paterę o średnicy 33,5 cm

- półmisek prostokątny o wymiarach 23,3 na 10,5 cm

- kubek o pojemnośći 330 ml

- czarkę o pojemności 260 ml

- mała miseczkę na sos sojowy, lub porcję konfitury do herbaty o średnicy 6,5 cm

Technika zdobienia wzorami w kolorze kobaltu pozwala na mycie naczyń w zmywarce.

Naczynia zdobione prawdziwym złotem nie powinny być myte w zmywarce, gdyż agresywne środki czyszczące z czasem usuną złote zdobienia.

Sortuj produkty:
 • czarka-do-herbaty-linea-kobalt-6.jpg

  Filiżanka - czarka Linea Kobalt to minimalystyczna wersja filiżanki. Prosta forma, zdobienie w postaci ręcznie naniesionej lini, brak ucha doskonale wpisuja się w aktualne trendy.

  Czarka jest dealna do podawania zielonej herbaty, świetnie sprawdzi się jako naczynie na kawę, czy wodę. Czarki ustawione na paterze Linea mogą służyć do serwowania sosów, dipów, drobnych przekąsek.

  Czarka do herbaty Linea Kobalt

  Cena:100.00PLN
 • czarka-do-herbaty-linea-gold-4.jpg

  Filiżanka - czarka Linea GOLD to minimalystyczna wersja filiżanki. Prosta forma, zdobienie w postaci ręcznie naniesionej lini, brak ucha doskonale wpisują się w aktualne trendy. Czarka ozdobiona prawdziwym złotem to odrobina luksusu, na którą zasługujesz.

  Czarka jest idealna do podawania zielonej herbaty, świetnie sprawdzi się jako naczynie na kawę, czy wodę. Czarki ustawione na paterze Linea mogą służyć do serwowania sosów, dipów, drobnych przekąsek.

  Filiżanka Linea GOLD

  Cena:110.00PLN
 • kubek-linea-gold-7.jpg

  Kubek Linea GOLD to minimalystyczna wersja tradycyjnego kubka. Prosta forma, zdobienie w postaci ręcznie naniesionej lini, brak ucha doskonale wpisuja się w aktualne trendy.

  Kubek świetnie sprawdzi się jako naczynie na kawę, herbatę, czy wodę. Idealny do podawania koktaili i smoothies, a gdy wstawisz do niego kwiaty będzie prostym wazonikiem. To idealnny przykład ceramiki artystycznej.

  Kubek Linea GOLD

  Cena:120.00PLN
 • kubek-linea-kobalt-2.jpg

  Kubek Linea Kobalt to minimalystyczna wersja tradycyjnego kubka. Prosta forma, zdobienie w postaci ręcznie naniesionej lini, brak ucha doskonale wpisuja się w aktualne trendy.

  Kubek świetnie sprawdzi się jako naczynie na kawę, herbatę, czy wodę. Idealny do podawania koktaili i smoothies, a gdy wstawisz do niego kwiaty będzie prostym wazonikiem.

  Kubek Linea Kobalt

  Cena:110.00PLN
 • talerz-deserowy-linea.jpg

  Talerz deserowy Linea to idealne tło dla Twoich kulinarnych poszukiwań. Desery lub przekąski nabiorą nowego wyrazu na śmietankowej porcelanie z nutą kobaltu w tle, zwłaszcza, gdy lubisz robić zdjęcia efektów swojej pracy w kuchni zaprezentowanych na niebanalnej ceramice.

  Talerz deserowy Linea Kobalt

  Cena:110.00PLN
 • talerz-obiadowy-linea-kobalt.jpg

  Talerz obiadowy Linea sprawi, że każde danie wygląda intrygująco. Dania główne lub gorące przekąski nabiorą nowego wyrazu na śmietankowej porcelanie z kobaltowym wzorem. Niebanalna ceramika artystyczna to świetna baza, jeśli chcesz pochwalić się swoimi kulinarnymi dokonaniami.

  Talerz obiadowy Linea Kobalt

  Cena:125.00PLN
 • talerz-duzy-linea-kobalt.jpg

  Talerz duży Linea odmieni Twój stół i wygląd Twoich potraw. Dania główne lub gorące przekąski nabiorą nowego wyrazu na śmietankowej porcelanie z nutą kobaltu. Efekty pracy w kuchni zaprezentowane na niebanalnej ceramice zrobią wrażenie na gościach i będą się świetnie prezentować na zdjęciach.

  Talerz duży Linea Kobalt

  Cena:145.00PLN
 • patera-linea-kobalt.jpg

  Patera Linea Kobalt to królowa stołu: wielka, elegancka, przykuwająca uwagę. To przedmiot artystyczny, ale jednocześnie praktyczny, świetnie prezentują się na nim zestawy fantazyjnie ułożonych przekąsek, ciasteczek, lub tort. Patera uświetni uroczyście nakryty stół, może też stanowić obiekt dekoracyjny z kompozycją sezonowych owoców lub ozdobnych drobiazgów.

  Patera Linea Kobalt

  Cena:245.00PLN
 • talerz-deserowy-linea-gold-8.jpg

  Talerz deserowy Linea GOLD łączy w sobie elegancję klasyki złotego zdobienia z nowoczesną formą i malarskim wzorem. Takie połączenie zachwyci wielbicieli niebanalnego designu, którzy cenią sobie artystyczne podejście do przedmiotów użytkowych.

  Talerz Linea Gold 19 cm

  Cena:120.00PLN
 • talerz-obiadowy-linea-gold.jpg

  Talerz obiadowy Linea GOLD prosty posiłek zmieni w ucztę. Jest pełen kontrastów: klasyczne złote zdobienia w nietypowej nowoczesnej formie. To gratka dla estetów, którzy chcą swoje wyjątkowe dania podać na pięknym ręcznie wykonanym naczyniu.

  Talerz Linea GOLD 26 cm

  Cena:135.00PLN
 • talerz-duzy-linea-gold-5.jpg

  Talerz duży Linea GOLD odmieni Twój stół i wygląd Twoich potraw. Serwowane na nim dania zachwycą Twoich gości, a nakrycie stołu na długo pozostanie w ich pamięci. Talerz prezentuje się elegancko i nowocześnie. Dzięki zastawie stołowej Linea Gold osiągniesz efekt glamour.

  Talerz Linea GOLD 30 cm

  Cena:155.00PLN
 • patera-linea-gold-7.jpg

  Patera Linea GOLD to królowa stołu: wielka, elegancka, przykuwająca uwagę. To przedmiot artystyczny, ale jednocześnie praktyczny, świetnie prezentują się na nim zestawy fantazyjnie ułożonych przekąsek, ciasteczka, lub tort. Patera uświetni uroczyście nakryty stół, może też stanowić obiekt dekoracyjny z kompozycją sezonowych owoców lub ozdobnych drobiazgów.

  Patera Linea Gold

  Cena:255.00PLN
 • polmisek-linea-gold.jpg

  Półmisek Linea GOLD to uniwersalne naczynie z kolekcji ceramiki artystycznej. Półmisek może razem z kubkiem stanowić zestaw śniadaniowy, można na nim serwować potrawy na przyjęciu, lub podać do sushi z czarką zielonej herbaty. Prosta forma zachwyci wielbicieli minimalizmu.

  Pólmisek Linea GOLD

  Cena:120.00PLN
 • miseczka-mala-linea-gold-1.jpg

  Miseczka Linea GOLD to uroczy dorbiazg o wielu zastosowaniach: w zestawie do sushi posłuży na sos sojowy, w towarzystwie kubka pozwoli odłożyć torebkę herbaty. Można w niej podać porcję konfitur lub miodu do śniadania, lub sos do przekąsek.

  Miseczka mała Linea GOLD

  Cena:30.00PLN