Wyszukiwarka
Zarejestruj się,
aby otrzymywać newsletter

Kolor różowy w dekoracji wnętrz

Różowy został zrehabilitowany jako kolor dla dorosłych. Wyszedł z pokoi małych dziewczynek i romantycznych sypialni na salony. Może być wiodącym w dekoracji wnętrz stylowych, z klasą, wpisujących się w najnowsze trendy, jednak bez przesadnej pogoni za modą.

Lniana poszewka na poduszkę, różowa

Różowe dodatki do wnętrz: ręcznie wykonana ceramika, dekoracyjne poszewki na poduszki, tkaniny obiciowe, czy kwiaty wprowadzają pierwiastek kobiecy.

Widoczna na zdjeciach poszewka na poduszka uszyta została ze 100% lnu. Więcej informacji znajdziesz tu:

https://moodmoments.eu/poszewka-pastelowy-roz.html

Różowa poszewka na poduszkę, lniana, różowe dekoracje wnętrz

Lniana poszewka na poduszkę ma dwa oblicza: w delikatnym różu z jednej, z surowego lnu w szlachetnym naturalnym kolorze z drugiej strony. W zależności od nastroju odwracasz ja na jedną lub drugą stronę. W ten sposób mając jedną poduszkę masz dwie możliwości dekoracji swojego wnętrza.

Lniana poszewka na poduszkę, poduszka dwustronna, róż we wnętrzu

 

Różowe dodatki odmienią wnętrze zdominowane przez szarości i kolory ziemi wprowadzając radosny nastrój i pięknie podkreślając odcienie szarości, czerni, czy beżu i brązu.

 Lniana poszewka na poduszkę, róż we wnętrzu, lniany dom

Jeśli nie masz odwagi, żeby od razu wprowadzić do wnętrza różową poduszkę, lub kompozycję z naczyń ceramicznych zacznij oswajanie tego koloru od kwiatów. Niedługo pojawią się magnolie. Trudno o piękniejszą dekorację niż kwitnąca gałąź magnolii.

Ceramiczny pojemnik, szkatułka na biżuterię, ręcznie robiona ceramika

 Róż pięknie też komponuje się z naturalnym kolorem drewna.

Różowa szkatułka została wykonana ręcznie przez artystę ceramika. Może ozdobić salon, ale świetnie też sprawdzi się na toaletce, lub w łazience, porządkujac drobne przedmioty, które łatwo się gubią:

https://moodmoments.eu/szkatulka-rose.html

Ceramiczne naczynie, ręcznie robiona ceramika, pastelowy róż we wnętrzu

Aby uniknąć przesadnej słodyczy wprowadzajać różowy do wnętrz, zestaw różowe dekoracje z meblami o prostej formie i stonowanych kolorach.

Różowa poduszka lniana, różowa szkatułka ceramiczna, rózowe dodatki do dekoracji wnętrz

Sesja zdjeciowa zrealizowana została w Forum Designu w Krakowie.