Wyszukiwarka
Zarejestruj się,
aby otrzymywać newsletter

Mood Moments na Forum Designu

Jeśli ktokolwiek miałby wątpliwości dotyczące kondycji polskiego designu, jakości polskich produktów do dekoracji wnętrz to jedna wizyta w krakowskim Forum Designu pozwoli rozwiać je wszystkie. Od kolorów, wzorów, materiałów i faktur można dostać zawrotu głowy. W Forum Designu jak w soczewce widać jak różnorodne produkty oferują polscy projektanci i producenci.

Poduszki dekoracyjne Mood Moments w Forum Designu

https://moodmoments.eu/poszewki-na-poduszki-mood-moments.html

Każdy, kto urządza mieszkanie lub dom, albo poszukuje wyjątkowego prezentu powinien tam skierować swoje kroki. Z pewnością znajdzie coś interesującego i napełni głowę nowymi pomysłami.

Mood Moments w Forum Designu, szkatułka ceramiczna z kolekcji Kryształy

https://moodmoments.eu/szkatulka-kobalt.html

Żyjemy w czasach, gdy indywidualizm gra pierwsze skrzypce. Chcemy, by wnętrza naszych domów były równie oryginalne jak my sami, więc przedmiotów do nich nie możemy szukać w supermarketach i sieciówkach.

Ceramiczne pojemniki Mood Moments w Forum Desginu

Każda decyzja zakupowa powoduje reakcję łańcuchową. Jej efekt może być destrukcyjny, gdy za kupionym produktem stoi wyzysk pracowników, zanieczyszczone środowisko, absurdalne odległości transportowe. Popyt na tanie, masowe produkty tylko napędza te zjawiska. Wpływ naszych decyzji zakupowych może też być budujący, gdy wybierając produkt wspieramy lokalne biznesy, gdy wybieramy materiały, o których wiemy, że obciążają środowisko w niewielkim stopniu podczas produkcji i gdy już przestaną być potrzebne ulegną biodegradacji. Warto świadomie kupować i wspierać lokalne marki, artystów, rzemieślników, projektantów, bo dobrze jest wiedzieć, że za przedmiotem stoi konkretny człowiek. Takie są przedmioty Mood Moments i takie przedmioty znajdziecie w Forum Designu.

Forum Designu - slow design

Mix, w którym kluczem jest kolor.

Poszewki Mood Moments w aranżacji w Forum Designu

Forum Designu pozwala nam spojrzeć na nasze produkty w nowych aranżacjach, zestawione w sposób, który jest nowy i inspirujący. To dodatkowy, cenny wymiar współpracy.

Mood Moments w Forum Designu Granatowe pojemniki z kolekcji Retrospekcje

https://moodmoments.eu/naczynia-ceramiczne-retrospekcje-.html

Eklektyczny kącik, gdzie sztuka użytkowa sąsiaduje z grafikami i przedmiotami dekoracyjnymi.

Ceramika i poduszki Mood Moments w Forum Designu

Przedmioty nabierają nowego wyrazu w zależności od kontekstu, w jakim je umieścisz. Kubki Wings na tle fantastycznych paproci.

Ręcznie robione kubki Wings w Forum Designu

https://moodmoments.eu/kubek-ze-skrzydlami-wings.html

Różnorodność aranżacji pozwoli każdemu znaleźć coś, co trafia w jego gust i poczucie estetyki.

Zielona poduszka Mood Moments w Forum Designu

Zdjecia wykonane zostały w Forum Designu w Krakowie.

http://forumdesignu.pl/pl/

Autorem wszystkich powyższych zdjeć jest Leszek Ogrodnik.

https://leszekogrodnik.com/