Wyszukiwarka
Zarejestruj się,
aby otrzymywać newsletter

Naczynia ceramiczne "Kryształy"

Kolekcja Kryształy to zestaw trzech naczyń ceramicznych: kubek-wazonik, niska szkatułka z przykrywką oraz większa pękata puszka z wieczkiem. Nieco przekorna nazwa kolekcji ceramicznej "Kryształy" nawiązuje do form, które znamy z tradycyjnych naczyń kryształowych, jednak są one wykonane ręcznie z ceramiki.

Auutorską kolekcje dla Mood Moments przygotowała Magdalena Wojciechowska, utalentowana artystka, absolwentka wrocławskiej ASP specjalizujaca się w ceramice artystycznej.

Każde naczynie zostało odlane w specjalnie przygotowanej formie, następnie wysuszone, wypalone, poszkliwione oraz ponownie wypalone. Cykl taki wymaga minimum 2 tygodni, aby w Państwa ręce mógł trafić gotowy wyrób. Proces przygotowania gotowego naczynia poprzedzały liczne próby i poszukiwania: właściwej gliny, odpowiedniego kształtu, koloru szkliwa. Kolorystyka została dobrana w taki sposób, aby naczynia można było dowolnie łączyć ze sobą, respektujac trendy dominujące we wnętrzach, jednak stawiając przede wszystkim na ponadczasową klasykę: biel, granat i pastele.

Elementy kolekcji Kryształy można łączyć w dowolne zestawy tworząc własną niepowtarzalną kompozycję naczyń, kwiatów, biżuterii, czy ozdobnych drobiazgów.

Naczynia są w pełni użytkowe i mogą mieć wiele różnych zastosowań. Na toaletce lub w łazience spełnią swoją rolę jako szkatułki i pojemniki na akcesoria kosmetyczne, w jadalni i kuchni jako naczynia spożywcze do przechowywania i serwowania słodkości. Zawsze będą się świetnie prezentowały jako obiekty dekoracyjne.

Sortuj produkty:
 • krysztaly-kubek-bialy-3.jpg

  Kubek Bianco z kolekcji Kryształy jest uroczym drobiazgiem, który będzie cieszył oko i stanowił praktyczne uzupełnienie wyposażenia łazienki i toaletki. Może posłużyć do przechowywania pędzli do makijażu, tuszu do rzęs i innych drobiazgów kosmetycznych i pomóc nam w utrzymaniu porządku. Może być dekoracyjnym wazonikiem, do którego wstawimy ulubione kwiaty. Może służyć jako kubek na napoje, lub możemy serwować w nim paluszki, czy pokrojone w słupki warzywa.

  Kubek Bianco

  Cena:90.00PLN
 • krysztaly-puszka-bianco-3.jpg

  Puszka Bianco z kolekcji Kryształy jest pięknym i praktycznym pojemnikiem ceramicznym z przykrywką. Zaprojektowana została z myślą o przechowywaniu drobnych akcesoriów kosmetycznych lub biżuterii w atrakcyjny i dekoracyjny sposób. Puszka Bianco może być pojemnikiem na płatki kosmetyczne, małe mydełka lub biżuterię, pomagając Ci w utrzymaniu porządku w łazience lub na toaletce.

  Puszka - ceramiczny pojemnik Bianco

  Cena:170.00PLN
 • krysztaly-szkatulka-bianco-1.jpg

  Szkatułka Bianco z kolekcji Kryształy to urocze puzderko do przechowywania drobiazgów. Schowaj biżuterię lub drobne kosmetyki do Szkatułki Bianco, a zyskasz ład i piękną dekorację. Równie dobrze będzie Ci służyć na stole jako pojemnik na orzeszki lub słodycze.

  Szkatułka Bianco dostępna jest jako pojedynczy egzemplarz lub w zestawie Kryształy Bianco, w skład którego wchodzą dodatkowo Kubek Bianco i Puszka Bianco.

  Szkatułka Bianco

  Cena:160.00PLN
 • krysztaly-kubek-kobalt.jpg

  Kubek Kobalt z kolekcji Kryształy jest uroczym drobiazgiem, który będzie cieszył oko i stanowił praktyczne uzupełnienie wyposażenia łazienki i toaletki. Może posłużyć do przechowywania pędzli do makijażu, tuszu do rzęs i innych drobiazgów kosmetycznych i pomóc nam w utrzymaniu porządku. Może być dekoracyjnym wazonikiem, do którego wstawimy ulubione kwiaty. Może służyć jako kubek na napoje, lub możemy serwować w nim paluszki, czy pokrojone w słupki warzywa.

  Kubek Kobalt

  Cena:90.00PLN
 • krysztaly-kubek-rozowy-3.jpg

  Kubek Rose z kolekcji Kryształy jest uroczym drobiazgiem, który będzie cieszył oko i stanowił praktyczne uzupełnienie wyposażenia łazienki i toaletki. Może posłużyć do przechowywania pędzli do makijażu, tuszu do rzęs i innych akcesoriów kosmetycznych i pomóc nam w utrzymaniu porządku. Może być dekoracyjnym wazonikiem, do którego wstawimy ulubione kwiaty. Może służyć jako kubek na napoje, lub możemy serwować w nim paluszki, czy pokrojone w słupki warzywa.

  Kubek Rose

  Cena:90.00PLN
 • puszka-kobalt-2.jpg

  Puszka Kobalt z kolekcji Kryształy jest pięknym i praktycznym pojemnikiem ceramicznym z przykrywką. Zaprojektowana została z myślą o przechowywaniu drobnych akcesoriów kosmetycznych lub biżuterii w atrakcyjny i dekoracyjny sposób. Puszka Kobalt może być pojemnikiem na płatki kosmetyczne, małe mydełka lub biżuterię, pomagając Ci w utrzymaniu porządku w łazience lub na toaletce.

  Puszka - ceramiczny pojemnik Kobalt

  Cena:170.00PLN
 • krysztaly-plaska-szkatulka-kobalt-1.jpg

  Szkatułka Kobalt z kolekcji Kryształy to urocze puzderko do przechowywania drobiazgów. Schowaj biżuterię lub drobne kosmetyki do Szkatułki Kobalt, a zyskasz ład i piękną dekorację. Równie dobrze będzie Ci służyć na stole jako pojemnik na orzeszki lub słodycze.

  Szkatułka Kobalt

  Cena:160.00PLN
 • krysztaly-puszka-rose-1.jpg

  Puszka ceramiczna Rose jest pięknym i praktycznym pojemnikiem ceramicznym z przykrywką. Zaprojektowana została, aby ułatwić utrzymanie porządku w łazience i na toaletce, a przy tym stanowić stylową dekorację.

  Puszka - ceramiczny pojemnik Rose

  Cena:170.00PLN
 • szkatulka-rose-2.jpg

  Szkatułka Rose z kolekcji Kryształy to urocze, ręcznie wykonane puzderko do przechowywania drobiazgów. Schowaj biżuterię lub drobne kosmetyki do Szkatułki Rose, a zyskasz ład i piękną dekorację. Równie dobrze będzie Ci służyć na stole jako pojemnik na orzeszki lub słodycze.

  Szkatułka Rose

  Cena:160.00PLN
 • szkatulka-blue-2.jpg

  Szkatułka Blue

  Cena:160.00PLN