Wyszukiwarka
Zarejestruj się,
aby otrzymywać newsletter

Naczynia ceramiczne "Vulcano"

Co sprawia, że pojawiają się trendy? Jakie mechanizmy powodują, że nagle wiele osób, w różnych miejscach na ziemi zaczyna fascynować to samo zjawisko? Jak to się dzieje, że pewne kolory zaczynają nam się podobać bardziej?

Zeszłe lato było dla nas zapowiedzią wielkiego powrotu czerni. Mimo wakacyjnych nastrojów, mimo słońca lejącego się z nieba, najładniejsze pamiątki wakacyjne to były kawałki czarnej lawy i czarne kamyczki układane potem na półkach, na stole, na tacy pomiędzy świecami. Czarne dodatki wróciły do łask, czarny len okazał się najładniejszą tkaniną do udekorowania stołu na przyjęcie.

Kolor czarny we wnętrzach nie jest nowością, ale już na stole jako barwa obrusów, serwetek czy zastawy stołowej to nieczęsty widok, poza głównym białym nurtem.

Nie namawiamy Was na ponure i ciemne wnętrza, ale chcemy zaproponować nieco mroczniejszą stylistykę w dodatkach. Czarne naczynia nie tylko dla czarnych charakterówJ

Kolekcja Vulcano została zainspirowana wulkanicznym pięknem skał Santorini, wykonana specjalnie dla Mood Moments przez Jakuba Lewandowskiego.