Wyszukiwarka
Zarejestruj się,
aby otrzymywać newsletter

Naczynia ceramiczne "Vulcano"

Co sprawia, że pojawiają się trendy? Jakie mechanizmy powodują, że nagle wiele osób, w różnych miejscach na ziemi zaczyna fascynować to samo zjawisko? Jak to się dzieje, że pewne kolory zaczynają nam się podobać bardziej?

Zeszłe lato było dla nas zapowiedzią wielkiego powrotu czerni. Mimo wakacyjnych nastrojów, mimo słońca lejącego się z nieba, najładniejsze pamiątki wakacyjne to były kawałki czarnej lawy i czarne kamyczki układane potem na półkach, na stole, na tacy pomiędzy świecami. Czarne dodatki wróciły do łask, czarny len okazał się najładniejszą tkaniną do udekorowania stołu na przyjęcie.

Kolor czarny we wnętrzach nie jest nowością, ale już na stole jako barwa obrusów, serwetek czy zastawy stołowej to nieczęsty widok, poza głównym białym nurtem.

Nie namawiamy Was na ponure i ciemne wnętrza, ale chcemy zaproponować nieco mroczniejszą stylistykę w dodatkach. Czarne naczynia nie tylko dla czarnych charakterówJ

Kolekcja Vulcano została zainspirowana wulkanicznym pięknem skał Santorini, wykonana specjalnie dla Mood Moments przez Jakuba Lewandowskiego.

Sortuj produkty:
 • vulcano-talerzyk-deserowy-2.jpg

  Talerzyk deserowy Vulcano to idealne tło dla Twoich kulinarnych poszukiwań. Desery lub przekąski nabiorą nowego wyrazu na czarnym tle, zwłaszcza, gdy lubisz robić zdjęcia efektów swojej pracy w kuchni zaprezentowanych na niebanalnej ceramice.

  Talerzyk deserowy Vulcano

  Cena:79.00PLN
 • vulcano-kubek-4.jpg

  Kubek Vulcano to efekt pracy utalentowanego artysty-ceramika Jakuba Lewandowskiego, został zaprojektowany i wykonany specjalnie dla Mood Moments. Każdy egzemplarz został ręcznie wytoczony na kole. Czarne szkliwo z efektem maleńkich kryształków wewnątrz jest ukoronowaniem niemal alchemicznych poszukiwań idealnej czerni.

  Czarny kubek Vulcano

  Cena:79.00PLN
 • vulcano-filizanka-ze-spodkiem-5.jpg

  Filiżanka Vulcano zachęca, by na czarnej, mocnej kawie położyć kleksa z mlecznej pianki, by delektować się nie tylko smakiem, ale i wyglądem filiżanki ulubionego napoju.

  Filiżanka ze spodkiem Vulcano

  Cena:119.00PLN
 • vulcano-miska-1.jpg

  Miseczka Vulcano wyszła spod zdolnych rąk artysty-ceramika Jakuba Lewandowskiego. Każdy egzemplarz został ręcznie wytoczony na kole. Czarne szkliwo z efektem maleńkich kryształków wewnątrz jest ukoronowaniem niemal alchemicznych poszukiwań idealnej czerni.

  Miska ceramiczna Vulcano

  Cena:79.00PLN