Wyszukiwarka
Zarejestruj się,
aby otrzymywać newsletter

O nas

 

O Mood Moments

Mood Moments to nowa marka na rynku wyposażenia wnętrz. Tworzymy przedmioty dekoracyjne zaprojektowane wspólnie z polskimi designerami, artystami, rzemieślnikami. Dokładamy wszelkich starań, aby w ślad za dobrym pomysłem szło staranne wykonanie i wysoka jakość. Dbamy, aby materiały użyte do stworzenia naszych przedmiotów były najlepszej jakości, a przy tym by powstawały u polskich producentów. Korzystamy z lokalnych zasobów i pracujemy z polskimi partnerami.

O kolekcjach Mood Moments

Każdy element kolekcji Mood Moments został zaprojektowany i wykonany przez utalentowanych artystów, projektantów i rzemieślników specjalnie dla nas. Poszczególne przedmioty zostały pomyślane tak, aby były piękne, trwałe, wygodne w użyciu i pomagały tworzyć Ci Twoje unikalne momenty: każda niewielka nawet chwila może mieć wyjątkową oprawę z rzeczy pięknych. Dobry dzień zaczyna się od śniadania na ładnym talerzu, przerwie w pracy niech towarzyszy kawa w wyjątkowym kubku, kolacji doda uroku unikatowa zastawa stołowa. Starannie dobrane przedmioty pomogą Ci cieszyć się drobnymi przyjemnościami, a otaczanie się pięknymi rzeczami nie musi być luksusem od święta.

Mood Moments – co to dla nas oznacza

Przygotowując nasze kolekcje myślimy o chwilach, którym mają towarzyszyć. To może być wieczór z książką, piknik w ogrodzie, spotkanie z przyjaciółmi, leniwe weekendowe śniadanie, chwile poświęcone pielęgnacji urody, czy kolacja we dwoje. Momenty codzienne i niezwykłe, ale zawsze podkreślone specjalną oprawą. Łączymy to co użyteczne, z tym co pozwala poczuć się wyjątkowo i celebrować chwilę. Kolekcje komponujemy jak obrazy – chcemy by tkaniny, ceramika i porcelana, szkło, kryształy, przedmioty z drewna tworzyły piękną i spójną całość, a jednocześnie spełniały wszelkie wymogi dobrze zaprojektowanego przedmiotu użytkowego.

Nasze przedmioty tworzymy z naturalnych materiałów. Do współpracy zapraszamy utalentowanych projektantów, artystów, rzemieślników. Współpracujemy z polskimi producentami.

Mood Moments oznacza przedmioty stworzone wyłącznie dla nas, każdy ma w sobie indywidualny rys, rękę twórcy.
Mood Moments to nastrój chwili podkreślony przez piękne przedmioty. Chcemy by to poczucie wyjątkowości towarzyszyło Ci już w momencie rozpakowania przesyłki i później, gdy będziesz używać naszych produktów.

Mood Moments to nie tylko przedmioty, ale przeżycia, które się z nimi wiążą. Chcemy sprawić, by były jeszcze piękniejsze.