Wyszukiwarka
Zarejestruj się,
aby otrzymywać newsletter

Styl Hampton i wzory z dżungli

Styliści Forum Designu sprawili nam niemałą niespodziankę prezentując aranżacje z użyciem przedmiotów Mood Moments. Zestawili lniane poduszki z granatowym wzorem z pościelą drukowaną w liście, co dało zaskakujący, zabawny i piękny efekt. Taki sposób gry fakturami, kolorami i stylami zachwyca i wprowadza powiew świeżości. Aranżacja uzupełniona naszymi ceramicznymi naczyniami z kolekcji Retrospekcje i złotymi dodatkami wymyka się jednoznacznym definicjom stylu. Czy to Hampton? Czy miejska dżungla? A może glamour? Niezależnie jak go nazwiemy może się podobać i stanowić inspirację w dekoracji wnętrz.

Lniane poszewki na poduszki, poduszki dekoracyjne, granatowy wzór, lniany dom

Styl Hampton cieszy się nieustającą popularnością. Przywodzi nam na myśl piękne nadmorskie rezydencje, przesycone zapachem oceanu, wypełnione pięknymi meblami, dodatkami, dekoracjami. Wnętrza jednocześnie eleganckie i swobodne, mające w sobie elementy marynarskie, glamour i wakacyjny luz, zatopione w bieli, granacie, naturalnych tkaninach, ale doprawione szczyptą złota.

Całą kolekcję wykonanych z lnu poszewek na poduszki możesz zobaczyć tutaj:

https://moodmoments.eu/poszewki-na-poduszki-mood-moments.html

 Ceramiczne pojemniki, wazoniki ręcznie robione, ceramika artystyczna, pojemniki ceramiczne białe i granatowe, styl Hampton

Ceramiczne pojemniki, ręcznie wykonane przez Magdę Wojciechowską - utalentowaną ceramiczkę, która tajemnice wytwarzania pięknych przedmiotów z gliny zgłębiała na wrocławskiej Akademii Sztuk Pięknych. Naczynia nawiązują do polskiego designu lat 60-tych i 70-tych, mają minimalistyczną formę i bogatą fakturę. Można skomponować z nich zestaw monochromatyczny w bieli, czerni, lub głębokim granacie, albo przygotować kompozycję zawierającą różne kolory.

Naczynia z kolekcji Retrospekcje dostępne są tutaj:

https://moodmoments.eu/naczynia-ceramiczne-retrospekcje-.html

 Lniane poszewki na poduszki z granatowym wzorem, ceramiczne pojemniki, wazoniki ręcznie robione, białe i granatowe naczynia

Lniane poszewki na poduszki Mood Moments zostały uszyte w Polsce ze 100% lnu. Z jednej strony mają nadruk, z drugiej gładką powierzchnię w kolorze naturalnego lnu. Dzięki temu zabiegowi mając jedną poduszkę możesz stworzyć dwie odmienne aranżacje. Nudzie mówimy nie!:)

Lniane poduszki dekoracyjne z granatowym motywem, poduszki dwustronne, stylowe dodatki do wnętrz

Biel, granat, naturalne tkaniny - klasyka w nowoczesnym wydaniu.

Lniana poszewka na poduszkę, lniane dodatki, ceramiczne naczynia w bieli i granacie, styl Hampton

Nie chcemy jednak kopiować go nazbyt dosłownie, raczej użyjemy cytatów, drobnych elementów jak lniana poduszka z granatowym wzorem, czy ceramicznych naczyń w bieli i kobalcie.

Wnętrza w stylu Hampton, lniane poszewki na poduszki, granatowa i biała ceramika

Sesja zdjęciowa zrealizowana została w Forum Designu w Krakowie.