Wyszukiwarka
Zarejestruj się,
aby otrzymywać newsletter

Tace drewniane

Tace drewniane z kolekcji Timber zostały zaprojektowane z myślą o serwowaniu posiłków lub prezentowaniu przedmiotów w formie dekoracyjnej kompozycji. Tace mogą być używane w kuchni, uporządkować drobne przedmioty na toaletce lub na stoliku w przedpokoju. Każda taca Mood Moments została wykonana ręcznie, z drewna klejonego na sztorc, co podkreśla piękny rysunek drewna. Tace są zabezpieczone olejem. Dzięki temu można łatwo w domowych warunkach odświeżyć tacę, która ma na sobie ślady użytkowania. Wystarczy przetrzeć ją „magiczną gąbką” a następnie olejem (tace Mood Moments zabezpieczone są olejem biały, ale można zastosować bezzapachowy olej spożywczy). Przedmioty z olejowanego drewna z czasem nabierają charakteru i patyny, wyglądają szlachetniej niż te pokryte lakierami.

Taca okrągła z pięknym deseniem drewna

W kolekcji Timber są tace okrągłe, prostokątne i o kształcie ośmiokąta, wykonane są z trzech gatunków drewna: dębowego, orzechowego i lipowego.

Okrągła taca do serwowania

Taca to idealny prezent, zwłaszcza, gdy podarowana jest z obietnicą, że na niej będzie podawana poranna kawa, czy ulubiona herbata. Tace okrągłe świetnie wyglądają w roli talerza podstawowego, ustawiona na nich zastawa w postaci talerza obiadowego i do zupy nabiera odświętnego charakteru. Tace świetnie wyglądają zastawione małymi miseczkami z przekąskami lub słodyczami.

Można potraktować je jako bazę do przygotowania sezonowych dekoracji: wiosną ustawiając na nich różnej wielkości wazoniki z kwitnącymi gałązkami, latem dekorując wakacyjnymi pamiątkami: muszelkami, czy kamykami. Jesień to pora obfitości owoców, które ułożone na tacy stworzą malarską wręcz dekorację, natomiast zima przynosi ze sobą świąteczne wieńce i stroiki. Okrągła taca ułatwi Ci wyczarowanie aranżacji i nastroju odpowiedniego do okazji.