Wyszukiwarka
Zarejestruj się,
aby otrzymywać newsletter

Tace drewniane

Tace drewniane z kolekcji Timber zostały zaprojektowane z myślą o serwowaniu posiłków lub prezentowaniu przedmiotów w formie dekoracyjnej kompozycji. Tace mogą być używane w kuchni, uporządkować drobne przedmioty na toaletce lub na stoliku w przedpokoju. Każda taca Mood Moments została wykonana ręcznie, z drewna klejonego na sztorc, co podkreśla piękny rysunek drewna. Tace są zabezpieczone olejem. Dzięki temu można łatwo w domowych warunkach odświeżyć tacę, która ma na sobie ślady użytkowania. Wystarczy przetrzeć ją „magiczną gąbką” a następnie olejem (tace Mood Moments zabezpieczone są olejem biały, ale można zastosować bezzapachowy olej spożywczy). Przedmioty z olejowanego drewna z czasem nabierają charakteru i patyny, wyglądają szlachetniej niż te pokryte lakierami.

Taca okrągła z pięknym deseniem drewna

W kolekcji Timber są tace okrągłe, prostokątne i o kształcie ośmiokąta, wykonane są z trzech gatunków drewna: dębowego, orzechowego i lipowego.

Okrągła taca do serwowania

Taca to idealny prezent, zwłaszcza, gdy podarowana jest z obietnicą, że na niej będzie podawana poranna kawa, czy ulubiona herbata. Tace okrągłe świetnie wyglądają w roli talerza podstawowego, ustawiona na nich zastawa w postaci talerza obiadowego i do zupy nabiera odświętnego charakteru. Tace świetnie wyglądają zastawione małymi miseczkami z przekąskami lub słodyczami.

Można potraktować je jako bazę do przygotowania sezonowych dekoracji: wiosną ustawiając na nich różnej wielkości wazoniki z kwitnącymi gałązkami, latem dekorując wakacyjnymi pamiątkami: muszelkami, czy kamykami. Jesień to pora obfitości owoców, które ułożone na tacy stworzą malarską wręcz dekorację, natomiast zima przynosi ze sobą świąteczne wieńce i stroiki. Okrągła taca ułatwi Ci wyczarowanie aranżacji i nastroju odpowiedniego do okazji.

Sortuj produkty:
 • rotundus-taca-okragla-2.jpg

  Taca drewniana , okrągła, ręcznie wykonana z drewna dębowego klejonego na sztorc, olejowana, ozdobiona logo MoodMoments. Idealna by podać poranną kawę, lub przygotować dekoracyjną aranżację. Ulubione akcesorium blogerki.

  Taca drewniana, okrągła dębowa

  Cena:129.00PLN
 • taca-osmiokatna-orzech-otto.jpg

  Drewniana taca z drewna orzechowego klejonego na sztorc. Taca jest olejowana, dzięki temu rysunek drewna jest pięknie widoczny i wygląda oryginalnie. Idealna by podać śniadanie, kawę, lub przygotować piękną aranżację do zdjęć na Twojego bloga.

  Taca ośmiokątna z drewna orzechowego "Otto"

  Cena:129.00PLN
 • taca-prostokatna-nux.jpg

  Niewielka taca ręcznie wykonana z drewna orzecha amerykańskiego, klejonego na sztorc, olejowana, ozdobiona logo MoodMoments.

  Taca prostokątna z drewna orzecha

  Cena:99.00PLN
 • taca-osmiokatna-debowa-otto.jpg

  Dąb klejony na sztorc i ośmiokątny kształt tacy nadają jej oryginalny charakter i sprawiają, że wpada w oko. Taca jest bardzo poręczna, wpisuje się w aktualne trendy.

  Taca ośmiokątna dębowa "Otto"

  Cena:129.00PLN
 • quercus-taca-prostokatna-1.jpg

  Niewielka prostokątna taca ręcznie wykonana z drewna dębowego klejonego na sztorc, olejowana, ozdobiona logo Mood Moments.

  Taca prostokątna dębowa

  Cena:99.00PLN
 • Taca_okragla_Rotundus_NUX_kwadrat_v3.jpg

  Okrągła taca z drewna orzecha amerykańskiego klejonego na sztorc, ręcznie wykonana, olejowana, ozdobiona logo Mood Moments. Idealna, by podać na niej poranną kawę. Można wykorzystać ją, by ułożyć na niej ozdobną kompozycję. Pięknie widoczny rysunek drewna.

  Taca okrągła z drewna orzecha

  Cena:129.00PLN