Wyszukiwarka
Zarejestruj się,
aby otrzymywać newsletter

Talerze, patery i misy

Piękna ceramika uzależnia! Osoby z wrażliwością estetyczną patrzą na zastawiony stół jak na obraz, kompozycję, która oddziałuje na nasze zmysły kolorami, kształtami, fakturami. Fakt, że zaraz na stole pojawi się jedzenie tylko dodaje dodatkowych wrażeń, uzupełniając je zapachem, smakiem, dźwiękami muzyki i rozmów. Jedzenie stanowi jedną z większych przyjemności w życiu i ogromne znaczenie ma tu nie tylko to co jemy, ale także w jaki sposób to jedzenie zostało podane.

Pięknie zastawiony stół to zaproszenie do przeżycia wyjątkowych, wartych zapamiętania momentów i wyraz uwagi jaką poświęcamy naszym gościom, czy najbliższym, z którymi siadamy do posiłku. Ręcznie robiona ceramika podkreśla wyjątkowość chwili, wskazuje na to, że cenimy sobie przedmioty z duszą i chcemy, by nasz gość poczuł się wyjątkowo używając talerzy czy filiżanek, w które artysta-ceramik włożył swój talent i pracę. W potopie fabrycznej produkcji zestawy ceramiczne wykonane w małych pracowniach i manufakturach są powrotem do tradycji. Ważny jest projekt, twórca, staranne wykonanie, rys indywidualności widoczny w każdym przedmiocie. Każda ceramiczna miseczka, filiżanka, kubek to godziny pracy: toczenie na kole lub odlewanie, wypalanie, zdobienie, szkliwienie, malowanie – każdy etap pracy to klasyczne, rzemieślnicze metody. To one sprawiają, że mamy do czynienia z przedmiotami, które się wyróżniają.

Zestawy z ceramiki artystycznej

Ceramika artystyczna to również doskonały pomysł na prezent. Patery ceramiczne ręcznie pomalowane, ozdobione prawdziwym złotem będą ozdobą każdego stołu, a drobiazgi takie jak kubki będą podczas używania przypominać od kogo pochodzi ten miły prezent.

Ręcznie robiona ceramika to drobny luksus na co dzień, wyraz naszego stosunku do świata i do siebie. Taki wybór mówi, że cenimy rzeczy piękne, niepowtarzalne, wyróżniające się spośród przedmiotów masowych.

Patery i misy ceramiczne

P.S. Czy wiecie, że wraca moda na dekorowanie ścian ceramiką? Patery ceramiczne, malowane talerze, ręcznie zdobione półmiski wracają na ściany i wyglądają niezwykle nowocześnie!:)

Sortuj produkty:
 • wings-duza-patera-i-3.jpg

  Duża Patera I to wyjątkowe ceramiczne naczynie z kolekcji Wings, wykonane ręcznie przez artystę ceramika.
  Może służyć jako ozdoba stołu w jadalni, bądź jako naczynie do serwowania ciast, drobnych przekąsek, owoców jak również innych dań.

  Zdobienie Patery stanowią ceramiczne skrzydła nałożone na powierzchnię patery w formie aplikacji.

  Patera ceramicza Wings I

  Cena:380.00PLN
 • wings-duza-patera-iii.jpg

  Duża Patera Wings III to wyjątkowe ceramiczne naczynie z kolekcji Wings, wykonane ręcznie przez artystę ceramika.
  Może służyć jako ozdoba stołu w jadalni, bądź jako naczynie do serwowania ciast, drobnych przekąsek, owoców jak również innych dań.

  Duża Patera Wings III

  Cena:350.00»245.00PLN
 • wings-duza-patera-ii.jpg

  Duża ceramiczna patera Wings II

  Cena:380.00PLN
 • wings-miseczka-na-dip-biala-4.jpg

  Małe miseczki na dipy wykonane ręcznie na kole garncarskim. Pasują do półmiska i rawiera z kolekcji Wings. Dostępne w 3 kolorach: białym, brązowym i miętowym.

   

  Miseczka na dip biała Wings

  Cena:50.00PLN
 • rawier-wings.jpg

  Rawier z kolekcji Wings został zaprojektowany jako oryginalny spodek pod kubek z tej samej kolekcji lub talerzyk na przekąski.

  Rawier - półmisek Wings

  Cena:60.00PLN
 • polmisek-wings-3.jpg

  Półmisek Wings jest ręcznie wykonany z gliny i wypalany w wysokiej temperaturze. Szkliwo, którym został pokryty nadaje się do kontaktu z żywnością. Półmisek można myć w zmywarce. Ozdobą półmiska są oryginalne aplikacje w kształcie skrzydeł. Skrzydełka są tak uformowane, że oprócz niewątpliwej ozdoby stanowią również bardzo wygodne uchwyty.

  Półmisek Wings

  Cena:120.00PLN
 • misa-afro-13-cm-4.jpg

  Miseczka ceramiczna w stylu Etno, pękata o średnicy 13 cm.

  Misa Afro 13 cm

  Cena:99.00PLN
 • patera-z-kubeczkami-etno-5.jpg

  Patera ceramiczna z kubeczkami ręcznie wykonana przez artystę-ceramika.

  Patera z 3 kubeczkami Etno

  Cena:299.00PLN
 • polmisek-afro-31-cm.jpg

  Półmisek ceramiczny w stylu Etno, podłużne naczynie w kształcie kanoe o długości 31 cm.

  Półmisek Afro 31 cm

  Cena:99.00PLN
 • talerz-deserowy-linea.jpg

  Talerz deserowy Linea to idealne tło dla Twoich kulinarnych poszukiwań. Desery lub przekąski nabiorą nowego wyrazu na śmietankowej porcelanie z nutą kobaltu w tle, zwłaszcza, gdy lubisz robić zdjęcia efektów swojej pracy w kuchni zaprezentowanych na niebanalnej ceramice.

  Talerz deserowy Linea Kobalt

  Cena:110.00PLN
 • talerz-obiadowy-linea-kobalt.jpg

  Talerz obiadowy Linea sprawi, że każde danie wygląda intrygująco. Dania główne lub gorące przekąski nabiorą nowego wyrazu na śmietankowej porcelanie z kobaltowym wzorem. Niebanalna ceramika artystyczna to świetna baza, jeśli chcesz pochwalić się swoimi kulinarnymi dokonaniami.

  Talerz obiadowy Linea Kobalt

  Cena:125.00PLN
 • talerz-duzy-linea-kobalt.jpg

  Talerz duży Linea odmieni Twój stół i wygląd Twoich potraw. Dania główne lub gorące przekąski nabiorą nowego wyrazu na śmietankowej porcelanie z nutą kobaltu. Efekty pracy w kuchni zaprezentowane na niebanalnej ceramice zrobią wrażenie na gościach i będą się świetnie prezentować na zdjęciach.

  Talerz duży Linea Kobalt

  Cena:145.00PLN
 • patera-linea-kobalt.jpg

  Patera Linea Kobalt to królowa stołu: wielka, elegancka, przykuwająca uwagę. To przedmiot artystyczny, ale jednocześnie praktyczny, świetnie prezentują się na nim zestawy fantazyjnie ułożonych przekąsek, ciasteczek, lub tort. Patera uświetni uroczyście nakryty stół, może też stanowić obiekt dekoracyjny z kompozycją sezonowych owoców lub ozdobnych drobiazgów.

  Patera Linea Kobalt

  Cena:245.00PLN
 • miseczka-pojeminik-ceramiczny-due-bialy.jpg

  Pojemnik ceramiczny Due został wykonany ręcznie przez artystę ceramika. Jego prosta forma i bogata faktura jest inspirowana designem lat 60-tych i 70-tych. Świetnie prezentuje się w kompozycji z innymi pojemnikami z kolekcji Retrospekcje.

  Pojeminik ceramiczny Due biały

  Cena:95.00PLN
 • retrospekcje-misa-due-czarna-4.jpg

  Pojemnik ceramiczny Due został wykonany ręcznie przez artystę ceramika. Jego prosta forma i bogata faktura jest inspirowana designem lat 60-tych i 70-tych. Świetnie prezentuje się w kompozycji z innymi pojemnikami z kolekcji Retrospekcje.

  Pojemnik ceramiczny Due czarna Retrospekcje

  Cena:95.00PLN