Wyszukiwarka
Zarejestruj się,
aby otrzymywać newsletter

Wazony ceramiczne Mood Moments

Wazony Mood Moments to obiekty jednostkowe, stworzone ręcznie przez różnych autorów. Każdy z nich wyróżnia się własnym stylem, indywidualną techniką i poczuciem estetyki.

Wazon jako samodzielna ozdoba

Ta różnorodność reprezentowana przez współpracujących z nami ceramików sprawia, że wazony przez nich wykonane stanowią doskonałe uzupełnienie wnętrz w różnych stylach. Styl skandynawski znajduje swoich reprezentantów w kolekcji Retrospekcje, styl etno to wazony w kolekcji o tej samej nazwie, styl Hampton to kolekcja Linea, a styl romantyczny to kolekcja Wings. Różne wielkości, kolory i kształty dopasują się do wnętrz o bardzo odmiennych charakterach.

Wazony ceramiczne – na podłogę i na stół

W tej sekcji sklepu można znaleźć duże wazony na podłogę, czy jako element dekoracyjny na konsole i solidne stoły, ale też niewielkie obiekty idealne na bukiecik drobnych kwiatów postawiony na nocnym stoliku. Wazony Mood Moments podkreślą urodę roślin do nich wstawionych, jednak równie doskonale wyglądają jako obiekt dekoracyjny przyciągający oko kolorem i formą. Cecha wspólną wazonów jest ręczna technika wykonania. To ona nadaje im indywidualny rys, sprawia, że nie ma dwóch identycznych obiektów.

Bardzo różne mogą być też dekoracje do nich wstawione: cięte kwiaty to oczywistość, ale niezwykle efektowne są kompozycje z gałęzi, traw, roślin ususzonych, traw, czy dużych liści roślin doniczkowych. Ciekawy efekt daje też ustawienie kilku wazonów różnej wielkości pochodzących z tej samej kolekcji. Małe wazoniki z kolekcji Kryształy świetnie sprawdzają się ustawione na toaletce lub w łazience w roli pojemników na kosmetyczne drobiazgi.

Wazon z ceramiki artystycznej to świetny prezent: ozdobny, praktyczny, a przy tym bezpieczny, bo czy znamy kogoś kto nie lubi otaczać się kwiatami? Pasjonaci układania bukietów potrzebują wielu różnorodnych naczyń, aby dostosowywać swoje kompozycje do rodzaju kwiatów, miejsca, gdzie mają być ustawione i okazji. Dzięki wazonom Mood Moments możesz wyczarować swoje wyjątkowe kwiatowe momenty😊

Sortuj produkty:
 • wazon-etno-26-cm.jpg

  Wazon ceramiczny w stylu Etno, ręcznie wykonany w jednym egzemplarzu.

  Wazon Etno 26 cm

  Cena:299.00PLN
 • wazon-etno-17cm.jpg

  Wazon ceramiczny ręcznie wykonany w jednym egzemplarzu, średniej wielkości.

  Wazon Etno 17 cm

  Cena:149.00PLN
 • wazon-etno-duzy.jpg

  Wazon ceramiczny w stylu Etno, ręcznie wykonany w jednym egzemplarzu.

  Wazon Etno Pasy 26 cm

  Cena:299.00PLN
 • wazon-etno-pasy-17cm.jpg

  Wazon ceramiczny w stylu etno, ręcznie wykonany w jednym egzemplarzu.

  Wazon Etno Pasy 17cm

  Cena:149.00PLN
 • wazoniki-etno-duet-1.jpg

  Wazony ceramiczne w stylu etno ręcznie wykonane. Zestaw składa się z dwóch wazoników, które uzupełniają się wzajemnie tworząc gotową kompozycję.

  Wazoniki Etno - Duet

  Cena:149.00PLN
 • retrospekcje-pojemnik-uno-bialy.jpg

  Pojemnik ceramiczny Tre został wykonany ręcznie przez artystę ceramika. Jego prosta forma i bogata faktura jest inspirowana designem lat 60-tych i 70-tych. Świetnie prezentuje się w kompozycji z innymi pojemnikami z kolekcji Retrospekcje.

  Pojemnik ceramiczny Uno biały Retrospekcje

  Cena:120.00PLN
 • retrospekcje-wazonik-uno-czarny-3.jpg

  Pojemnik ceramiczny Uno został wykonany ręcznie przez artystę ceramika. Jego prosta forma i bogata faktura jest inspirowana designem lat 60-tych i 70-tych. Świetnie prezentuje się w kompozycji z innymi pojemnikami z kolekcji Retrospekcje.

  Wazonik Uno czarny Retrospekcje

  Cena:120.00PLN
 • retrospekcje-wazonik-uno-kobalt-3.jpg

  Pojemnik ceramiczny Uno został wykonany ręcznie przez artystę ceramika. Jego prosta forma i bogata faktura jest inspirowana designem lat 60-tych i 70-tych. Świetnie prezentuje się w kompozycji z innymi pojemnikami z kolekcji Retrospekcje.

  Wazonik Uno kobalt Retrospekcje

  Cena:120.00PLN
 • krysztaly-kubek-bialy-3.jpg

  Kubek Bianco z kolekcji Kryształy jest uroczym drobiazgiem, który będzie cieszył oko i stanowił praktyczne uzupełnienie wyposażenia łazienki i toaletki. Może posłużyć do przechowywania pędzli do makijażu, tuszu do rzęs i innych drobiazgów kosmetycznych i pomóc nam w utrzymaniu porządku. Może być dekoracyjnym wazonikiem, do którego wstawimy ulubione kwiaty. Może służyć jako kubek na napoje, lub możemy serwować w nim paluszki, czy pokrojone w słupki warzywa.

  Kubek Bianco

  Cena:90.00PLN
 • krysztaly-kubek-kobalt.jpg

  Kubek Kobalt z kolekcji Kryształy jest uroczym drobiazgiem, który będzie cieszył oko i stanowił praktyczne uzupełnienie wyposażenia łazienki i toaletki. Może posłużyć do przechowywania pędzli do makijażu, tuszu do rzęs i innych drobiazgów kosmetycznych i pomóc nam w utrzymaniu porządku. Może być dekoracyjnym wazonikiem, do którego wstawimy ulubione kwiaty. Może służyć jako kubek na napoje, lub możemy serwować w nim paluszki, czy pokrojone w słupki warzywa.

  Kubek Kobalt

  Cena:90.00PLN
 • krysztaly-kubek-rozowy-3.jpg

  Kubek Rose z kolekcji Kryształy jest uroczym drobiazgiem, który będzie cieszył oko i stanowił praktyczne uzupełnienie wyposażenia łazienki i toaletki. Może posłużyć do przechowywania pędzli do makijażu, tuszu do rzęs i innych akcesoriów kosmetycznych i pomóc nam w utrzymaniu porządku. Może być dekoracyjnym wazonikiem, do którego wstawimy ulubione kwiaty. Może służyć jako kubek na napoje, lub możemy serwować w nim paluszki, czy pokrojone w słupki warzywa.

  Kubek Rose

  Cena:90.00PLN
 • wazon-misja-na-marsa.jpg

  Misja na Marsa! wyjątkowy wazon, którego faktura przypomina pooraną kraterami powierzchnię odległej planety. Każde zagłębienie ręcznie wycięte i wypełnione szkliwem. Jedyny w swoim rodzaju będzie wyglądał równie efektownie sam, jak i wypełniony kwiatami lub gałązkami.

  Wazon Misja na Marsa

  Cena:199.00PLN
 • wazon-turkusowa-planeta-3.jpg

  Ręcznie wykonany w jednym egzemplarzu wazon ceramiczny.

  Wazon Turkusowa Planeta

  Cena:250.00PLN
 • Wazon Solo4

  Wazon ceramiczny Solo

  Cena:295.00PLN