Wyszukiwarka
Zarejestruj się,
aby otrzymywać newsletter

Oryginalne dekoracje wnętrz Mood Moments

Wystrój wnętrz - eleganckie dodatki do dekoracji domu

To dodatki sprawiają, że strój nabiera wyrazu, a dom charakteru. Starannie dobrane dodatki i dekoracje potrafią zmienić niczym nie wyróżniające się pomieszczenia w wyjątkowe wnętrza.

Pokaż mi jak mieszkasz, a powiem Ci kim jesteś - możemy podpisać się pod tym powiedzeniem, bo to jak mieszkamy i jakimi przedmiotami się otaczamy wiele mówi o tym, co jest dla nas ważne. W ofercie Mood Moments znajdziesz oryginalne dekoracje wnętrz, które pomogą Ci podkreślić Twój indywidualny styl.

Cenimy polskie wzornictwo, tradycyjne techniki rzemieślnicze i naturalne materiały.  Takie są też nasze przedmioty: zaprojektowane i wykonane w Polsce przez niewielkie manufaktury, artystów i rzemieślników, w krótkich seriach lub w jednostkowych egzemplarzach, z lokalnych materiałów świetnej jakości. Kolekcje są zaprojektowane dla Mood Moments zgodnie z ideą slow design.

Śledzimy wnętrzarskie trendy, jednak staramy się wybierać te, które wpisują się w nurt nowoczesnej klasyki: eleganckiej, ale swobodnej, która przez lata będzie wyglądać dobrze i szybko nie wyjdzie z mody.

Znajdziesz tutaj naszą ofertę poukładaną według kategorii, tak aby łatwiej można było przejrzeć wszystkie przedmioty danego rodzaju np. kubki i filiżanki, obrusy i serwetki, tace, grafiki i obrazy czy poduszki.

Ręcznie dekorowane dodatki stanowią idealny pomysł na prezent

Ręcznie wykonane przez artystów przedmioty to świetny pomysł na prezent, który dobrze świadczy o ofiarodawcy. Jest wyrazem uwagi i czasu, który był poświęcony na wyszukanie czegoś wyjątkowego. Ręcznie robiony prezent gwarantuje, że podarujesz coś niebanalnego, podpisanego nazwiskiem twórcy, wykonanego w tradycyjnych technikach. Takich przedmiotów nie znajdziesz wśród fabrycznej oferty supermarketów. Za każdym z nich stoi twórca z jego talentem, wrażliwością, sposobem widzenia świata i umiejętnościami, które pozwalają mu tworzyć artystyczne przedmioty użytkowe.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. Mamy nadzieję, że się spodoba i będziemy widzieć się częściej!

Szukaj wpisów
Sortuj wpisy:najnowszepolecane
 • Kubki i filiżanki

   Towarzyszą nam codziennie. Patrzymy podejrzliwie, gdy ktoś zaparzając herbatę spojrzy na nasz ulubiony kubek lub filiżankę. 

   

 • Pojemniki i puszki do domu

  Detale są ważne. Brakowało nam stylowo wykończonych dodatków do pieknie zaprojektowanych mebli, więc postanowiłyśmy je zrobić.

 • Tace drewniane

  Czy można lepiej zacząć dzień, niż od śniadania podanego na tacy?

 • Poszewki i poduszki dekoracyjne

  Jeżeli chcesz szybko i stosunkowo małym kosztem zmienić wnętrze swojego domu to poszewka jest tym czego szukasz!

   

 • Talerze, patery i misy

  Nasze talerze nadadzą wyjątkowego charakteru każdemu posiłkowi.

 • Wazony ceramiczne Mood Moments

  Unikatowe wazony - ceramika artystyczna - różne wielkośći, kształty i style.

 • Obrusy, bieżniki, serwetki z lnu

  Kolekcja lnianych dodatków do domu składa się z obrusów, bieżników i serwetek, które ozdobią Twój stół